KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325267
nr 1432 5267
Oidentifierad konstnär, ”Judith with the Head of Holofernes” efter Paolo Veronese. 1800-tal, 33x24 cm. Olja på duk, 33x24, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Kondition: Skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:34:29
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr